درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

درباره ما

گروه تکنو طرح، فعالیت حرفه ای خود در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی را از سال 1388 به صورت جدی آغاز نمود. این گروه با بهره گیری از کادر مجرب و آموزش دیده در کنار فارغ التحصیلان رشته معماری دانشگاه، موفق به طراحی و اجرای پروژه های موفقی شده است.

ما در تکنو طرح می کوشیم، رضایت مشتری را در صدر توجهات قرار دهیم. به نحوی که همواره پس از انجام کار، کیفیت اجرای و یا طراحی پروژه را از سوی کارفرما تحلیل نموده و سعی در رفع نواقص می نماییم تا بهترین اجرا و طراحی به مشتری تحویل داده شود. چرا که معتقدیم که مشتریان راضی، مشتریان آینده خواهند بود.

یکی از متریال های ساختمانی که در گروه فنی مهندسی تکنو طرح بصورت ویژه ارائه می گردد، کناف است. کناف یا تایل های گچی، سالهاست که در طراحی داخلی مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن از نظر اقتصادی نسبت به دیگر متریال ها، فرم پذیری، سبک بودن در کنار استحکام، قابلیت کار روی دیوار و سقف و ….. از جمله دلایلی هستند که گروه تکنو طرح را بر آن داشته است تا سالها به صورت تخصصی این متریال را عرضه نماید.

از جمله خدمات تخصصی تکنو طرح، فروش و اجرای کناف است. بهره گیری از کادر طراحی مجرب در کنار تیم اجرایی کارآزموده به تکنو طرح این قابلیت را داده است تا توان حضور در پروژه های بزرگی را داشته باشد.

شما نیز می توانید جهت اجرای پروژه های کناف، خرید، طراحی داخلی و … با مشاوران خود در تکنو طرح در تماس باشید.

img img img img img
 • سخن مدیر

  گروه تکنو طرح سعی بر آن دارد که رضایت مشتریان خود را جلب نماید از این رو تلاش میکنیم که از بهترین مسالح و مجری های مجرب استفاده کرده که اعتماد و رضایت مشتریان خود را صد در صد فراهم نماید با تشکر مدیریت گروه تکنو طرح

 • کناف بر روی سقف

  تصاویر کناف و اجرای کناف بر روی سقف – در این بخش تصاویری از اجرای کناف بر روی سقف آماده نموده ایم. در ادامه می توانید این طرح ها را مشاهده و بررسی نمایید. برخی از این طرح ها، اجرا...

 • کناف در دکوراسیون

  سقف کاذب و نقش آن در زیباسازی دکوراسیون منزل – سقف خانه یکی از اجزای فضاهای داخلی می باشد که قابلیت زیادی برای ایجاد تغییر در دکوراسیون منزل دارند. اگر شما هم از فضای داخلی اتاق های تان خسته شده.

 • عایق صوتی دیوار چه مزایایی دارد؟

  سیستم عایق صوتی دیوار مزایای زیادی دارد از جمله الاینده های صوتی که باعث سلب آسایش میشوند را بصورت جدی کاهش میدهد و انتقال صوت را به صفر میرساند

 • سیستم برق کشی

  سیستم برق کشی یکی از اصلی ترین آیتم های ساختمان به شمار می آید و در اجرای آن باید از بهترین مصالح و مجری حرفه ای استفاده کرد.

نمودار عمل کرد گروه تکنو طرح

دکراسیون داخلی کناف
عایق صوتی دیوار
سیستم های برق کشی
دیوار پوش و سقف pvc
دیوار جدا کننده کناف و پارتیشن
پارکت {کف پوش چوبی}